تبلیغات
یا ابا صالح المهدی ادرکنی - شیعه در عصر امام مهدى علیه السلام
یا ابا صالح المهدی ادرکنی
اندکی صبر، سحر نزدیک است ...

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

← تبلیغات

شیعه در عصر امام مهدى علیه السلام

شیعه ، این پیروان مذهب خاندان وحى و رسالت ، از همان روزهاى رحلت پیامبر گرامى تـاكـنـون ، هـمـواره مـورد فـشـار و سـتـم قـرار گـرفـتـه و حـقـوق و آزادى آنـان پایمال شده است .
به همین جهت است كه : تاریخ اینان ، لبریز از قربانیان و شهیدان گرانقدر و راستینى اسـت كـه در طـول تـاریـخ به دست بیدادگران كشته شده و مورد تبعید و طرد و سركوب قـرار گـرفـتـه اند و جرمشان تنها این بوده است كه پیرو امیرمؤ منان علیه السلام بوده اند
شـیـعـه ، پـس از رحـلت پـیامبر در هر عصر و زمان در همه جهان اسلام ، همواره هدف قلمهاى مـسـمـوم بـوده اسـت و در ایـن مـدت حـكـومتها و سلسله هایى كه در نقاط مختلف جهان اسلام ، قدرت را به كف گرفته اند با قدرت و امكانات بسیار با این مذهب و پیروانش به جنگى بى رحمانه و نابرابر برخاسته اند.
بـا مـراجـعـه بـه كـتابهاى تاریخى مى توان انواع مصائب و سختیهایى را كه بر اینان رفـتـه اسـت ، مـطـالعـه كرد. و دریافت كه از همان آغاز كار شیعه و تشیع از ((سلمان )) گـرفـته تا ((عمار))، ((عبدالله بن مسعود))، ((ابى ذر غفارى ))، ((مالك بن نویره )) و... تـا دیـگران ، همواره زیر سهمگین ترین فشارهاى ظالمانه بوده اند. با نگرشى بـه جـنـگ جـمـل ، صـفـیـن ، نـهـروان و یورشهایى كه در زمان عنصر پلید و خودكامه اموى ((مـعـاویه )) بر شهرهاى شیعه و خانه ها و شخصیتهاى وارسته و شایسته آن نمودند و تـا شـهادت امیرمؤ منان علیه السلام و مسموم ساختن فرزندش حضرت مجتبى علیه السلام .. تـا فاجعه جانسوز كربلا و پیامهاى آن ... و تا شهادت هشت امام خاندان وحى و رسالت پـس از امـام حـسـیـن عـلیـه السـلام یكى پس از دیگرى و تا هزاران نمونه دیگر از نمونه هایى كه بر صحت و درستى دیدگاه ما دلالت مى كند همه و همه این واقعیت را نشان مى دهد كـه پـس از رحلت پیامبر((ص )) تاكنون شیعه همواره هدف تیرهاى ستم قلمهاى مسموم و حكومتهاى خودكامه بوده است .
رژیـم امـوى و عـثـمـانـى و دیـگـر رژیـمـهـاى خودكامه و زمامداران ستم و تباهى همه تلاش ارتجاعى خویش را براى از میان برداشتن شیعه و تشیع بكار گرفتند.

درباره وبلاگ

مسایل مذهبی -آثار ذکر خدا-عالم برزخ-و.. تصاویر مذهبی ودانلود مذهبی

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگین

مدیر وبلاگ : مجتبی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • برای سلامتی آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستید.


نویسندگان

← تبلیغات

!----www.bahar22.com---->


کد شمارش معکوس سال نو

>

دریافت كد بازی آنلاین تصادفی


** **

Powered by WebGozar

خدمات وبلاگ نویسان-بهاربیست

مرجع کد آهنگ

http://www2.khanwars.ir/?recruit=1H76726